Exceptional Serum

cena: 474 zł

WYJĄTKOWE SERUM

Z biegiem upływającego czasu Twoja skóra staje się coraz bardziej delikatna i wrażliwa. Zaczynasz zauważać, że dotychczas stosowane preparaty przestają już wystarczać, przegrywają w walce z czasem i zmarszczkami. Twoja skóra zaczyna tracić blask. Skóra wraz z upływem czasu, stresem dnia codziennego zaczyna tracić swoją elastyczność na skutek niedoborów hormonalnych. Skóra wymaga intensywniejszej pielęgnacji a Ty możesz jej to zapewnić dzięki L’Elixir i zawartych w nim naturalnych hormonów algowych. L’Elixir pomoże Ci w przywróceniu skórze blasku i witalności, w walce ze zmarszczkami. Przyczyni się do wewnętrznej regeneracji skóry.

Niezwykle efektywne odmładzające serum o delikatnej jedwabistej konsystencji bogate w naturalne hormony algowe. Pomaga zatrzymać czas, przywraca blask skórze. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i doskonały wygląd, jest bardziej jędrna a owal twarzy staje się bardziej regularny.

Preparat należy stosować rano i wieczorem przed nałożeniem Exceptional Cream, jako intensywną miesięczną kurację. Powtórzyć kilka razy w ciągu roku.