EXILIS Protage - nowoczesny sposób na odmłodzenie twarzy

W miarę upływu czasu, nasza twarz traci objętość a skóra młodzieńczą gładkość i elastyczność. Dzieje się tak na skutek zmiany rozmieszczenia podściółki tłuszczowej oraz utraty sprężystości skóry.

Zaczynają pojawiać się zmarszczki i linie, które z czasem zmieniają się w bruzdy. Kontur twarzy pod wpływem sił grawitacji i czasu rozmywa się.

Zabiegi aparatem PROTEGE bezoperacyjnie odtwarzają napięcie skóry twarzy, poprawiając jej grubość. Protégé oferuje nową metodę ogrzewania tkanek przy użyciu zsynchronizowanej emisji monopolarnego prądu oraz ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Zsynchronizowana emisja energii (SEE) oraz wyjątkowy system kontroli przepływu energii (EFC) gwarantują bardziej komfortowy i krótki czas leczenia, a także wyjątkowy poziomem bezpieczeństwa. Technologicznie zaawansowane rozwiązanie PROTEGE zostało przyjęte przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Zabiegi aparatem Protege pozwalają remodelować kolagen, poprawiać owal twarzy, likwidować zmarszczki czy redukować zbyt obfite podbródki. Leczenie przeprowadzane aparatem PROTEGE jest bezbolesne i nie wymaga rekonwalescencji. Efekty przeprowadzonych zabiegów są natychmiastowe i są długotrwałe.

W zabiegach na twarz głowica emitująca fale radiowe, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Rozgrzane zostają włókna kolagenowe co wywołuje ich kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki oraz spłycają blizny, poprawia się owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt wypełnienia zmarszczek. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta.

Efekty uzyskane podczas zabiegu Protege:

  • Odmładzanie skóry i likwidacja zmarszczek

  • Poprawianie jakości skóry oraz pogrubienie skóry

  • Remodeling kolagenu

  • Lifting skóry

  • Poprawa owalu twarzy

Procedura zabiegowa trwa ok 60 min.

Cena:

twarz: 360 zł

twarz + szyja: 400 zł

twarz +szyja+dekolt: 450 zł

Przy zakupie 4 zabiegów - rabat 10 % Przy zakupie 6 zabiegów- rabat 15 %