BRIGHTENING LUMIERE MARINE TREATMENT

Czas trwania: 90 min Cena 330 zł

Wygląd i atrakcyjność naszej skóry zależy od jej struktury i kolorytu. Środowisko zewnętrzne i wewnętrzne (emisja niebieskiego światła (komputer), zmiany hormonalne, upływ czasu, zmiany pór roku, palenie papierosów, słońce, zanieczyszczenie powietrza…) sprawiają, że skóra traci blask, jędrność i świeżość. Nie jest już tak elastyczna, promienna i jasna. Firma Thalgo opracowała nowatorski zabieg, który dzięki zastosowaniu potrójnej metody eksfoliacji, niweluje przebarwienia, zapewniając efekt wygładzonej, nawilżonej skóry o jednolitym kolorycie i promiennym wyglądzie.

Składniki aktywne w zabiegu:

 • Aktywna frakcja z makro-algi Undaria Pinnatifida – w 100% naturalny ekstrakt uzyskany w procesie filtracji bez chemicznych rozpuszczalników. Redukuje przebarwienia, jest inhibitorem aktywności tyrozynazy (enzym, który odgrywa kluczową rolę w procesie melanogenezy), chroni przed stresem środowiskowym, który potęguje zaburzenia pigmentacji.

 • Kwas glukonowy (17%) - organiczny związek chemiczny, pochodna glukozy, powstała przez utlenienie jej grupy aldehydowej. Posiada niezwykle silne właściwości nawilżające, dzięki większej ilości liczb hydroksylowych w jego cząsteczce. Ogranicza syntezę melaniny, nie zwiększając przy tym wrażliwości skóry na promieniowanie słoneczne. Wyróżnia się silnym działaniem antyoksydacyjnym, neutralizuje wolne rodniki w stopniu porównywalnym z witaminą A czy E. Doskonale wybiela skórę i wzmacnia jej mechanizmy naprawcze, ogranicza efekt posłonecznego starzenia się skóry.

 • Kwas fitynowy (2,5%) z ryżu – naturalny składnik, pozyskiwany między innymi z ziaren zbóż, o silnym działaniu rozjaśniającym przebarwienia, obkurczającym rozszerzone naczynka, antyoksydacyjnym. Jest także łagodnym eksfoliantem, wykazuje silne działanie nawilżające, nie uwrażliwia skóry na promienie UV - może być stosowany także latem. Zapobiega powstawaniu przebarwień i zmniejsza już istniejące, działa przeciwstarzeniowo.

 • Witamina C (1%) z aktywnym tlenem – rozjaśnia, hamuje wytwarzanie melaniny w melanosomach (poprzez inhibicję tyrozynazy, stymuluje produkcję kolagenu, zwalcza wolne rodniki, łagodzi stres komórkowy

 • Ekstrakt z Larch Agaric (modrzewnik lekarski (huba drzewna)) - zawiera polisacharydy i minerały; naturalny środek ściągający. Liftinguje i udoskonala profil skóry, zwęża pory skóry.

 • Kwas hialuronowy – nawilża i wypełnia skórę, niweluje widoczność zmarszczek.

 • Kompleks wybielający (heksylorezorcynol, Alpha-bisabolol, papaina) - efektywnie walczy z przebarwieniami skórnymi i naskórkowymi, ujednolica koloryt skóry, hamuje procesy glikacji, związane ze starzeniem się na poziomie komórkowym, działa pobudzająco na komórki skóry właściwej i naskórka, łagodzi podrażnienia i koi skórę.

 • Wyciąg z lukrecji – działa wybielająco i rozjaśniająco, hamuje reakcje wolnorodnikowe oraz alergiczne, zwiększają zdolność penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

 • Krwawnik pospolity - wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodzące, przeciwkrwotoczne, bakteriostatyczne, przyspiesza gojenie ran, stymuluje odnowę komórkową i wygładza skórę.

 • Polisacharydy z kukurydzy – tworzą ochronny film na skórze, który zapobiega utracie wody oraz chroni przed zanieczyszczeniami i metalami ciężkimi.

 • Natto Gum - fitokolagen - produkt fermentacji białka sojowego, działa hamująco na hialuronidazę, stymuluje nawilżenie skóry.

Cena zabiegu: 320 zł