EYE EXPERT TREATMENT - NOWOŚĆ!!!

Twój sekret młodego spojrzenia

PRZECIW CIENIOM

Cienie pod oczami, określane także jako „sińce” lub podkrążone oczy, występują u wielu osób niezależnie od płci i wieku. Spowodowane są spowolnieniem mikrokrążenia, zmniejszeniem elastyczności oraz gęstości skóry i rozszerzeniem naczyń włosowatych.

PRZECIW OBRZĘKOM

Kolejny problem – to są obrzęki pod oczami. Niehigieniczny tryb życia, niezdrowa dieta, alkohol, brak snu, palenie papierosów potęgują ten problem. Zazwyczaj obrzęki pojawiają się podczas snu, kiedy jest spowolnione krążenie limfatyczne (pozycja leżąca sprzyja stagnacji limfy). Po przebudzeniu, mrugając powiekami, usprawniamy krążenie limfatyczne i w naturalny sposób pozbywamy się obrzęków. Z wiekiem, z powodu zmniejszenia elastyczności i jędrności skóry, starzenia mięśni oraz nagromadzenia komórek tłuszczowych w obrębie tzw. „doliny łez”, krążenie limfatyczne jest co raz bardziej utrudnione.

PRZECIW ZMARSZCZKOM

Skóra w okolicy oczu jest bardzo delikatna i wrażliwa. Dlatego od razu widać na niej oznaki zmęczenia, stres, nieprzespaną noc i upływ czasu. Skóra wokół oczu jest 4 razy cieńsza, niż skóra twarzy, szybciej się starzeje, ponieważ ma bardzo małą warstwę tkanki tłuszczowej i gruczołów łojowych.Pierwsze zmarszczki pojawiają się dość wcześniej – już ok. 25 roku życia.

Nowy zabieg jest rozwiązaniem na wszystkie problemy, które dotykają delikatną skórę wokół oczu - zmarszczki, cienie, obrzęki, suchość…

Innowacyjny, niezwykle efektowny zabieg na okolice oczu z użyciem masujących okularów Eye Massage Mask

Połączenie nauki z naturą pozwoliło stworzyć unikalne preparaty, które przywracają promienny wyraz spojrzeniu oraz przedłużają młodość i urodę oczu. Nowoczesne aktywne składniki , m.in.: kolagen, kwas hialuronowy, krzem, czerwone algi, Actiflow® - zmniejszą obrzęki, wygładzają okolice oczu, niwelują cienie i zmarszczki, usuwają oznaki zmęczenia i rozświetlają skórę wokół oczu.

Użycie masujących okularów Eye Massage Mask dostarcza nie tylko bajecznych chwil relaksu i odprężenia, a dodatkowo w precyzyjny sposób pielęgnuje skórę. Maska Thalgo Eye Massage Mask pozwala na stymulację powierzchni oka, za pomocą masażu ciśnieniowego, masażu akupresurowego oraz wibracji. Zmiany ciśnienia wytwarzane są przez napełnianie i opróżnianie małych baloników stymulują naczynia krwionośne i kapilary limfatyczne. Dzięki temu zabiegowi skóra zostaje ujędrniona i wygładzona, wyraźnie zmniejszają się zmarszczki, obrzęki i cienie wokół oczu.

Okulary stosuje się na maski żelowe ciepłe (pobudzenie mikrocyrkulacji krwi i limfy, rozluźnienie mięśni i wygładzenie zmarszczek, relaks) i maski żelowe chłodne (efekt zwężenia naczyń i ujędrnienie skóry, redukcja obrzęków i cieni pod oczami).

FUNKCJE MASUJĄCYCH OKULARKÓW:

1 - Pressotherapy Temporal Massage:

Za pomocą ciśnienia powietrza oferuje masaż skroni i punktów akupunkturowych na skroniach.

Efekt: rozładowanie napięcia mięśni i efekt relaksujący.

2 - Masaż wibracyjny:

Pozwala na stymulację powierzchni oka za pomocą wibracji.

Efekt: odprężenie okolicy oczu, minimalizacja opuchlizny, zmniejszenie cieni z okolic oczu.

3 - Acupressure Digital Massage:

Masaż okolicy oka i punktów akupunkturowych, znajdujących się w pobliżu oka za pomocą zmiany ciśnienia.

Efekt: łagodzenie i zmniejszenie napięcia okolic oczu i relaks.

4 - Gentle Thermal Diffusion:

Urządzenie wytwarza emisję ciepła na całym obszarze oka, z możliwością regulowania temperatury.

Efekt: odprężenie i relaks.

Przywróć swojej skórze blask, witalność i młody wygląd!

Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu potrzebującej głębokiego nawilżenia, spłycenia drobnych zmarszczek, redukcji cieni i obrzęków pod oczami.

Cel: zabieg ma na celu nawilżyć i wygładzić delikatną skórę wokół oczu, usunąć oznaki zmęczenia, zredukować cienie i obrzęki.

Wiek: 26-35, 36-45, 45+

Częstotliwość: seria 6-12 zabiegów - 1-2 w tygodniu lub zabieg jednorazowy podtrzymujący 1 zabieg w miesiącu

Cena zabiegu: 60 - 90,00zł (z płatkami hialuronowymi)

Cena zabiegu na oczy przy zabiegu pielęgnacyjnym na twarz: 30 - 45 zł.

Aktywne składniki:

Micropatch® Caffeine 24h- aktywną 24 h kofeiną - działanie lipolitytyczne, zapobiega gromadzeniu komórek tłuszczowych w okolicy tzn. „doliny łez" i stymuluję rozpad istniejących, pobudza mikrokrążenie krwi i limfy, zapobiega zatrzymaniu wody

Actiflow® - wyciąg z drożdży Saccharomyces Cerevisiae bogaty w polisacharydy i wit. PP - wzmacnia naczynia włosowate

Matrixyl Synthe'6 - peptyd - stymuluje syntezę lamininy i kwasu hialuronowego oraz pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu

Native Marine Collagen - naturalny kolagen typu V bogaty w glicynę, prolinę i hydroksyprolinę, serynę i treoninę

Marine Hyaluronic Complex - działa silnie nawilżająco, wygładza zmarszczki, zapobiega utracie wody, stymuluje fibroblasty do syntezy kwasu hialuronowego

Marine Silicium Complex - aktywuje syntezę kwasu hialuronowego, włókien kolagenu i elastyny

Czerwone algi Meristotheca Dakarensis i Jania Rubens bogate w kwasy tłuszczowe, witaminy B, C, mikro i makro-elementy - stymulują syntezę kwasu hialuronowego oraz kolagenu typu I i III