HYDRA REPULP’ MOISTURISING BEAUTE TREATMENT- NOWOŚĆ

Czas zabiegu: 90 min Cena zabiegu: 270 zł

Doskonałą propozycją Ella Baché dla wszystkich typów skóry a szczególnie przesuszonej i odwodnionej jest nawilżająco – wygładzający nowy rytuał HYDRA REPULP MOISTURISING TREATMENT

Nawilżająco - odświeżający zabieg, który wypełni naskórek wodą, zapewniając natychmiastową poprawę wyglądu skóry. Wyjątkowe konsystencje preparatów oraz piękne, lekkie zapachy oferują rozkosz dla zmysłów i gwarantują cudowne chwilę relaksu i odprężenia. Skóra jest dogłębnie nawilżona – wygląda świeżo i promiennie, a rysy twarzy są wyraźnie zrelaksowane.

W zabiegu zastosowana jest rozświetlająca maska musująca z aktywnym węglem o cudownym aromacie zielonej herbaty i cytrusów. W kontakcie z powietrzem musuje na powierzchni skóry i zamienia się w kremową piankę. Zawarte w niej kwasy owocowe (cytrynowy, jabłkowy i glikolowy), aloes i aktywny węgiel - działają oczyszczająco, detoksykująco i dotleniająco, zapewniając efekt wygładzenia i pięknego rozświetlenia skóry.

EFEKT: natychmiastowe przywrócenie komfortu, wygładzenie drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry, promienna, gładka i zdrowa skóra.

Cena zabiegu: 250 zł