MERVEILLE ARTIQUE RITUAL

Czas trwania: 90 min Cena: 260 zł

Rytuał inspirowany potęgą 5 oceanów. Zapewnia wspaniałe doznania sensoryczne, dzięki połączeniu uczucia ciepła i chłodu, dla osiągnięcia głębokiego odprężenia i relaksu. Wyrusz w podróż, aby odkryć cuda natury północnego bieguna ziemi: krajobrazy, malowane nieskazitelnie białym lodem, zmysłowe, gorące źródła i niesamowite życie morskie. Ciesz się starożytnymi rytuałami skandynawskimi, których ciepło i orzeźwiające zimno naprzemiennie uspokajają ciało i niwelują napięcia oraz stres. Zabieg idealny dla osób uprawiających sport lub prowadzących aktywny tryb życia, które narażone są na bóle mięśniowe. Ponadto polecamy go również osobom zestresowanym, pragnących się odprężyć i uspokoić napięcie nerwowe.

Zabieg rozpoczyna się peelingiem ciała zawierającym 3 rodzaje kryształków soli morskiej (sól z Morza Śródziemnego, sól kamienna, sól magnezowa), które usuną martwe komórki, wygładzą i zrewitalizują skórę oraz przygotują ją do dalszej pielęgnacji.

Relaksujący masaż ciała wykonany na mieszance olejków roślinnych z pestek winogron oraz pestek słonecznika z nawilżającym i ochronnym działaniem alg borealnych i porostu islandzkiego sprawia, że po masażu skóra jest aksamitna, gładka i doskonale odżywiona. Witamina E, zawarta w preparacie, zwalcza wolne rodniki i zapewnia blask skórze. Masaż zawiera elementy masażu relaksacyjnego i szwedzkiego, aby złagodzić napięcie i usunąć stres.

Wskazania: osoby zestresowane, zmęczone, brak witalności, napięcia mięśniowe, skóra potrzebująca nawilżenia, odżywienia i regeneracji.

Cel: nawilżenie i odżywienie skóry, pobudzenie sił witalnych, likwidacja wszelkich napięć, przywrócenie dobrego samopoczucia i harmonii w całym organizmie.