Morpho-Structure Treatment - NOWOŚĆ!!!

Czas zabiegu: 90 min Cena zabiegu: 290 zł

Ten wyjątkowy rytuał Ella Baché to skuteczny zastrzyk młodości, który zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, odmładza kontury twarzy, niweluje podwójny podbródek. Pomaga zatrzymać czas i odzyskać młodzieńczy wygląd. Skóra odzyskuje swoją naturalną gęstość i elastyczność, a owal twarzy staje się regularny. Efektywność zabiegu potęguje masaż modelujacy wykonany bańką liftingującą MorphoCup.

Produkty do pielęgnacji domowej:

Magistral Serum V-Liftex 14%- Serum liftingująco-modelujące na twarz od Ella Baché o delikatnej konsystencji i świeżym zapachu. Wzbogacone o algę Padina Pavonica, wyciąg z nasion owsa, organiczny silanol, kwas maslinowy, wyciąg z czerwonej algi. Zapewnia natychmiastowy efekt liftingu, odmładza kontury twarzy, niweluje podwójny podbródek. Już po pierwszej aplikacji skóra staje się lepiej napięta, sprężysta, nawilżona i strukturalnie młodsza.

Magistral Cream-Mask Rejuvenium 27% - Nowa Maska Odmładzająca od Ella Baché. Bogata kremowa maska o kwiatowym zapachu i intensywnym działaniu odmładzająco-naprawczym. Wzbogacona m.in. o pieprz seczuański, adenozynę, miód tymiankowy, mleczko pszczele, olej z czarnej porzeczki. Wzmacnia struktury skóry, zapobiegając zwiotczeniom i grawitacyjnemu opadaniu. Silnie ujędrnia skórę, zwiększa jej elastyczność i przywraca młodszy kontur twarzy. Zapewnia wielogodzinny efekt odżywienia, nawilżenia i wygładzenia skóry, która staje się aksamitna w dotyku.