Shopping Cart

Loading

Your cart is empty

Keep Shopping

Promocje na listopad!
By Eliza 4 kwietnia, 2022

Promocje na listopad!

  • Standard
  • 7 minutes
  • 0 Comments

 

Opierając się na innowacyjnych naukowych badaniach, laboratorium Thalgo stworzyło pierwszą linię morskich kosmeceutyków do pielęgnacji skóry z kwasami pochodzącymi z procesu fermentacji mikronizowanych alg. To w 100% bio-regenerujące odkrycie pozwoliło stworzyć bardzo skuteczny, intensywny zabieg PEELING MARINE, dzięki któremu można skorygować nawet najbardziej poważne niedoskonałości i nieprawidłowości skóry oraz zwalczyć oznaki upływającego czasu, przywracając jej młodzieńczy wygląd i piękny koloryt. Oprócz działania odnawiającego naskórek, zabieg zapewnia skuteczną regenerację, odmłodzenie i wygładzenie skóry.

Efekt zabiegu można spotęgować łącząc z dodatkowymi zabiegami.

 

MASAŻ THALGOLIFT jest to masaż liftingujący na mięśniach twarzy. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia napięcie i odżywienie skóry, relaksuje mięśnie mimiczne, modeluje owal oraz przywraca promienny wygląd.

 

ENDERMOLIFT przywraca skórze gęstość, likwiduje oznaki starzenia, liftinguje oraz poprawia owal twarzy. Zabiegi urządzeniem Endermologia Alliance stymulują głębiej położone komórki, które stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

 

Zabieg PROTAGE z falą radiową, wytwarza w skórze głębokie ciepło. Rozgrzane zostają włókna kolagenowe co wywołuje ich kurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Zwiększa się gęstość i napięcie skóry, wygładzają się zmarszczki, poprawia się owal twarzy i koloryt cery. Połączenie zabiegu Peeling Marine z dodatkowymi zabiegami sprawi, że twoja skóra będzie gładka, nawilżona i zliftingowana.

 

 

BEAUTY PLAN – zaopiekuj się cerą po lecie

4 ZABIEGI + 1 GRATIS

Kupując 4 poniższe zabiegi na twarz, 5 otrzymujesz Gratis

– Zabieg rozświetlający Lumiere Marine Treatment

– Zabieg przeciwzmarszczkowy Hyalu pro-collagen Treatment

– Zabieg liftingujacy Total Green Treatment

– Zabieg odmładzający Prodige

Cena pakietu 1345 zł + zabieg Geneo o wartości 380 zł GRATIS

Jesień kontra cellulit

10+2

Do 10 zabiegów Endermologii Alliance dodajemy 2 zabiegi GRATIS