Shopping Cart

Loading

Your cart is empty

Keep Shopping

Wiosenne pakiety Face&Body
By Eliza 4 maja, 2022

Wiosenne pakiety Face&Body

  • Standard
  • 11 minutes
  • 0 Comments

Wiosna – więcej słońce, wyższe temperatury oraz dłuższe dni sprawiają, że mamy o wiele więcej energii do życia i chęci by zadbać o siebie. W wiosennej pielęgnacji pomogą nam profesjonalne zabiegi i kosmetyki. Przygotowaliśmy pakiety, w których połączyliśmy zabiegi na twarz i ciało, aby skóry po zimie odzyskała blask, jędrność, została odpowiednio nawilżona i zregenerowana.

 

Nadszedł czas na piękną, zdrową i promienną skórę!

 

Chłodne i suche powietrze, z którym mamy do czynienia zimą, działa niekorzystnie na naszą skórę. Szara i sucha cera to częsta przypadłość po zimie. Dlatego gdy nadchodzi wiosna, nasza twarz i ciało najbardziej potrzebują porządnej dawki nawilżenia i regeneracji. Pierwszym krokiem w wiosennej pielęgnacji powinno być dokładne oczyszczenie skóry. Zabieg oczyszczania twarzy ma na celu pozbycie się martwego naskórka, by zyskać gładką, oczyszczoną cerę o zdrowym kolorycie. Złuszczanie skóry poprawi również jej ukrwienie, zdolności regeneracyjne oraz pobudzi do wytwarzania nowych komórek. Oczyszczona skóra będzie chłonąć jak gąbka wszystkie nawilżające i regenerujące składniki, dostarczane w zabiegach jak i w produktach do pielęgnacji domowej. Na wiosnę polecamy zabieg Geneo, który wygładza skórę, nawilża i poprawia jej koloryt.

Regularne dbanie i nawilżanie skóry, pozytywnie wpływa na jej wygląd, dzięki czemu zachowuje ona długo młody wygląd. Masaż liftingujący thalgolift, kobido czy endermolift pobudzają syntezę kolagenu i elastyny w skórze, co pozwala zachować jej jędrność na dłużej.

 

Wiosna to najlepszy czas, aby pozbyć się cellulitu

 

Początek wiosny to idealny czas na przygotowanie ciała do lata. Po zimie nasza skóra potrzebuje zastrzyku energii i urody. Większość z nas boryka się z cellulitem. Nieprawidłowa cyrkulacja limfy i krwi odpowiada za tzw. pomarańczową skórkę. Cellulit może się zmniejszyć, jeśli połączymy ze sobą zdrową dietę, ruch, codzienną pielęgnację i zabiegi kosmetyczne. Endermologia Alliance, bandaże Arosha czy zabiegi detoksykujące na bazie alg, wyraźnie poprawią stan skóry – będzie bardziej jędrna i sprężysta, a celullit mniej widoczny. Dodatkowo sylwetka będzie wymodelowana.

 

Zapraszamy na konsultacje, gdzie kosmetolog będzie mógł dobrać odpowiednie zabiegi.

 

I.

6 x Endermologia Alliance 40′

3 x zabiegi detoksykujące z mikronizowaną algą na ciało

3 x zabiegi z bandażami Arosha

2 x zabieg na twarz Geneo

2 x zabieg liftingujący Endermolift

2 x masaż liftingujący Thalgolift

Cena: 3500 zł/ 4540 zł

 

II.

6 x zabieg z mikronizowaną algą na ciało

2 x zabieg na twarz Geneo

2 x zabieg liftingujący Endermolift

2 x masaż liftingujący Thalgolift

Cena: 2568 zł /3100 zł

 

III.

10 x Endermologia Alliance

10 x zabieg na twarz liftingujący Endermolift

3500 zł / 4000 zł

 

IV.

10 x Endermologia Alliance

5 x zabieg na ciało z bandażami Arosha

2 x zabieg wygladzajaco-nawilżającyna twarz Geneo

3 x zabieg liftingujący twarzy Endermolift

Cena: 3950 zł/ 4600 zł

 

V.

10 x Endermologia Alliance

5 x zabieg z mikronizowaną algą na ciało

5 x zabieg liftingujący na twarz Endermolift

Cena: 3750 zł/ 4400 zł